Vodnář Systém 0,5kg

Do týdne • 1 varianta94 Kč88 % • 279 233 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 16 205 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 6 995 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč93 % • 3 146 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 15 734 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta64 Kč97 % • 4 913 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč98 % • 1 401 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant61 Kč98 % • 4 887 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma98 % • 20 979 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 5 086 recenzíDalší informace

0.5 kg

• , zakoupeno v AZKRMIVA

• OK

Vodnář (značka)

Děkujeme za vaši reakci na náš produkt. Při jakýchkoli dotazech na naše produkty nás neváhejte kontaktovat na chatu http://www.jezirka-vodnar.cz S pozdravem Váš Vodnář

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

+ osvědčený a vyzkoušený výrobek, který používáme pravidelně k udržování čisté vody v našem zahradním jezírku

• Pouzivame ho vzdy po aplikaci produktu Kontakt na rasy a vzdy zafunguje

Produkty Vodnar aplikujeme do nadeho jezirky jiz nekolik let. Pro nas jsou jednickou proto, ze neskodi nadim rybickam, žabam, vodnimu hmyzu ani rostlinam a pritom jsou ucinne pro udrzeni kvality vody v jezirku.

Vodnář (značka)

Děkujeme za vaši pozitivní reakci na náš produkt. Při jakýchkoli dotazech na naše produkty nás neváhejte kontaktovat na chatu https://www.jezirka-vodnar.cz S pozdravem Váš Vodnář

Hmotnost balení
0.5 kg

NA ŘASY - systém působí dlouhodobě, jedná se o inhibitor ( látku zastavující nebo zpomalující) fotosyntézu. Účinná látka se pomalu přenáší z nosiče na povrch vláknitých řas, kde blokuje fotosyntézu.
Účinek Na řasy systém působí dlouhodobě, jde o inhibitor fotosystému. Účinná látka se pomalu extrahuje z nosiče na povrchu vláknitých řas. Zablokováním fotosyntézy dochází postupně k nevratnému poškození a odumírání stélek řas.

Použití: Přípravek rozmíchejte v nádobě s vodou z jezírka a rovnoměrně rozlijte po celé ploše, hlavně na místa nejvíce zasažená řasou (nepoužívat kovové materiály), aplikovat i usazené zybtky přípravku z nádoby.
500g až na 40m3.
Klíč k rychlému vyřešení problémů:

Problém: Zelená vod
Možná příčina: Vysoký obsah živin-nárůst jednobuněčných řas a sinic. A
Řešení: Aplikace Na řasy-systém ničí všechny druhy řas. Aplikace Baenzy ke snížení obsahu živin na únosnou hranici.
Problém: Vláknitá řasa
Možná příčina: Vysoký obsah živin-porost řas na dně kačírku a podobně.
Řešení: Mechanicky odstranit pomocí BIO2. Aplikovat aglicid Na řasy-systém. Po dvou dnech použít bakterie Baenzy.
Problém: Zakalená voda
Možná příčina: Velké množství usazenin detritu rozvířeného rybami, velké množství organických látek.
Řešení: Aplikovat přípravek BIO2. Odstranění a zoxidování bahna a nečistot ze dna. Poté aplikovat Baenzy.
Problém: Pěna, ryby na hladině
Možná příčina: Kyslíkový deficit, vysoké množství organických látek, kontaminace vody.
Řešení: Aplikace přípravku BIO2 - zvýší se obsah kyslíku a zoxidují organické látky. Aplikace Baenzy - navodí se biologická rovnováha a rozloží se zbylé kontaminanty vody.
Problém: pH mimo normální hodnoty (ph8)
Možná příčina: Tlecí procesy, kamené prvky se zásaditou reakcí, vydatné dešťové srážky.
Řešení: Pro odstranění zbytků rostlinného materiálu a bahna ze dna použít BIO2. Aplikovat přípravky Baenzy.
Problém: Vysoký obsah dusíku a fosforu
Možná příčina: Překrmování ryb, tlení rostlinných zbytků, velké množství detritu a bahna.
Problém: Špatně fungující biologický systém v jezírku
Možná příčina: Časné vysazení rostlin a ryb do nového jezírka.
Řešení: Aplikace přípravku Baenzy.
Balení (kg): 0,5

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 1 153 recenzíDalší informace

Dokumenty

• , zakoupeno v AZKRMIVA

• OK

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• Pouzivame ho vzdy po aplikaci produktu Kontakt na rasy a vzdy zafunguje

Vodnář (značka)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 1 153 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v PETHOME.cz

• Funguje výborně

• , zakoupeno v Jezírka Vodnář

S tímto produktem jsem již dlouhá léta spokojena.

• , zakoupeno v Jezírka Vodnář

Mohu pouze doporučit. Jedná se Produkt, který vám pomůže vyřešit problémy s vaším jezírkem.

Vodnář (značka)

Děkujeme za vaši pozitivní reakci na náš produkt. Při jakýchkoli dotazech na naše produkty nás neváhejte kontaktovat na chatu http://www.jezirka-vodnar.cz S pozdravem Váš Vodnář

Nebyl účinek stoprocentní.

• , zakoupeno v PETHOME.cz

• Funguje osovně vyzkoušeno v roce 2018

• , zakoupeno v Jezírka Vodnář

Voda na vaše přípravky reaguje skvěle, jen mi vyhynuly všechny lekníny.

• , zakoupeno v Jezírka Vodnář

• Snad přispěl k opět čisté vodě po aplikaci Na řasy kontakt. Do bakterií nevidíme:)